Referanslarımız

Ruud & Sugi
Sarangi & Cutie
Dear Hacer and Mutlu Köpek Oteli Family Members, We are so happy that we found your beautiful dog hotel. We examined several places but during a visit to your establishment we felt the love and care that Mutlu Köpek Oteli Family rad..
Füsun Sezerer
Bugsy, Milly, Lola
Sizinle 2013 yılında tanışmıştık.  Bugsy bebişimiz biraz huysuz olduğu için ortama nasıl adapte olacağından endişeliydik. Ama sizi, ekibinizi ve mekânınızı, her ziyaretinde biraz daha sevip alıştığını görmek bizi de çok mutlu e..
Zeynep Öztürk
Lipsy
Hacer hanımla tam 7 yıl önce kızımız henüz 5 aylıkken tatil için ona bir yer ararken veterinerimiz sayesinde tanıştık ve o gün bugündür Lipsy dışında da iyi günde kötü günde birbirimizin yanında olan ..
Ayşe Barım
Bambam
Sevgili Hacer ve öz Mutlu Köpek Oteli ailesi :)  Bambam sahiplenilmiş güzelliği ile olduğu kadar şımarıklığı ve kıskançlığı ile ünlü bir karakter :) O yüzden yıllardır evi dışında hiçbir yere uyum sağlay..
Damla & Muhammet Beyazadam
Lokum
Mutlu Köpek Oteli ile eşdeğer olduğunu iddia eden, fakat yanına bile yaklaşamayacak olan otelleri gördükten sonra, sonunda Hacer hanım ile tanışıp doğru adrese kavuştuk. İyi ki Lokum'u buraya getirdik çünkü burası kesinli..
Zeynep Şar
Bond
Mutlu Köpek Oteli'yle tanışmadan önce oğlumuz Bond'u bırakıp nasıl tatile gideceğimizi kara kara düşünüyorduk. Oğlumuzu alıp oteli görmeye  gittiğimizde bahçenin yeşilliğine ve huzuruna aşık olduk. En ö..
MELİH ŞAYLIMAN
Bal
Oraya her gidişinde oyun parkından geri dönmek istemeyen çocuğumuz gibi Bal. Teşekkürler Hacer Hanım.  
SERA YAZICIOĞLU & BURAK İSPAHİ
Luke
Luke'u arkadaşımın önerisi üzerine yolladık ve asla pişman olmadık. İyi ki göndermişiz. :) Luke her seferinde çok mutlu ve özellikle de çok yorgun dönüyor. Burada sosyalleşip birçok yeni arkadaş edindi...
TÜLİN ACAR
Tekila
Kızım Tekila'yı on yedi günlüğüne bırakmam gerektiği zaman çok endişelenmiştim. Bana geldiğinden beri ilk defa bırakacaktım onu. Mutlu Köpek Oteli'ni bulana kadar altı köpek oteli daha gezdik ve hepsinden kaçar..
DERYA & RESUL DİNDAR
Arte
Her can sahibi gibi biz de patili oğlumuzun üstüne titriyoruz. Sık seyahat yaptığımız için Arte'yi gözümüz arkada kalmadan bırakabilceğimiz bir yer arıyorduk. Bir kaç otele gittik, ön görüşme yaptık...
Pınar Gürkan
Badem ve Eros
Sevgili Hacer, Mutlu Köpek Oteli’nin sevgi dolu annesi… Baduşumla Erosumu gözüm kapalı emanet ettiğim, onlara en az benim kadar sevgi ve ilgiyle yaklaşan ikinci anneleri, iyi ki varsın. Bu iş gönül işi, sevgi işi, o da ..
Ebru Aydın
Bambina ve Çaki
Şehirden uzaklaştığınızda belki de sizi en çok düşündüren çocuğunuz gibi gördüğünüz köpeğinizi nereye bırakacağınız. Ve bıraktığınız zamanki suçluluk duygusu. Açıkçası beni en &..
Gamze Ocaklı
Puppy
2010 yılında tanıştık Sevgili Hacer Hanım'la... Yana yakıla bir yer arıyordum, çünkü benim oğlum insan sevmez pek. Üstüne üstlük bir de bir güzel ısırır herkesleri...  Ama daha ilk gördüğü an..
Nuran Nayman
Şans
Musmutlu evimizle tanışalı bir yıl oldu. Şans'ı sahiplendiğimizde ilk düşüncemiz onu iyileştirip sağlıklı olmasıydı, sonraaaa ee birgün onsuz biryere gitmemiz gerekirse onu kime emanet edebiliriz diye düşünmeye başladık. Araştır..
Gaye Kocaoğlu
Angie
Benim kızım geldiğinden beri bizim koynumuzda uyuyan, bizimle yemek yiyen, her dakika peşimizde dolanan, bıraktığımızda ağlayan bir şımarıktır. Durum böyle olunca bütün hayatımız ona göre programlanıyor .Son dakika iptal ettiğimiz tatill..
Kemal Doğan
Lucky
Mutlu Köpek Oteli’yle tanışmadan önce bir sürü yere baktık denedik fakat hiç birisine içimiz sinmedi, hep aklımız kaldı. Ama Hacer hanımla tanışıp oteli gördükten sonra doğru yeri bulduğumuzu anladık. Artık ..
DİLARA TAHTABACAK
Chanel
Kızımdan ayrılırken bu kadar rahat olacağım aklımın ucundan geçmezdi, ta kii Mutlu Köpek Oteli'ni bulup Hacer hanımla tanışana kadar. 1 hafta arayla gittiğim tatillerde kızımı onun masal bahçesine bıraktım. Ben bu kadar sevgi dolu, bu..
Selen Çeler
Casper
Casper'ın kendi evinden sonra en mutlu olduğu ikinci yer. Adı üzerinde, Mutlu Köpek Oteli. Hacer hanımın ilgisi sayesinde biz tatildeyken Casper'da hayatının tatilini yapıyor. Teşekkürler...
Selda Mercan
Badi
2013  yazıydı can parçamız olan köpeğimiz Badi için bir otel arıyorduk. Derken Mutlu Köpek Otelini internetten buldum. Resimlere baktığımda ortamı çok sıcak ve güvenilir hissettim ve ziyaret etmeye karar verdim. Tele..
Meltem Sezer
Köpük
Mutlu Köpek Oteli benim için bir otel değil, adeta gözüm arkada kalmadan çocuğumu rahatça bırakabileceğim diğer evim. Tanıdığıma çok memnun olduğum otel sahiplerinin güler yüzlü olmaları ve her daim ..
DOĞA ŞENDİL
Bubble
Mutlu Köpek Oteli, 5 yıldır sonsuz güvendiğimiz, her gün minik dostlarımız için yeni bir konsept, aktivite hazırlayan ve bunu bizimle paylaşmayı da ihmal etmeyen bir masal bahçesi gibi. Bubble ne zaman oradaki tatilden eve d&oum..
VİLDAN KALAFAT
Gölge
Mutlu Köpek Oteli kurucularından Hacer ile bir sitenin forumlar aracılığı ile kedi beslemelerine ve barınak ziyaretlerine giderken tanışmıştık. O dönem ilk kedimin ciddi hastalığı ile uğraşıyordum ve bana gerçekten güvendiğim veteriner..
ZEYNEP & NAGİHAN UÇANOK
Atiba ve Wiggle
Burası öyle bir yer ki, kapıdan girip, Hacer Hanım ile tanıştıktan sonra bizim için de boş bir odanız var mı diye sorasınız geliyor.  Sımsıcak bir yer, sımsıcak bir ekip. Biz gözümüz arkada kalmadan dostlarımızı onl..
Rüya Gülmez
Badem
Badem, henüz 5 aylık minicik bir bebekken tanıştık Hacer Hanım ve Mutlu Köpek Oteli ekibiyle. Badem’i bir yerlere bırakmaya o kadar korkuyorduk ki, tatil planlarımızı iptal etmeyi düşünüyorduk. Tanışmak iç..
PINAR BALKAŞ
Joker
Sizinle tanışalı yaklaşık 2 yıl oldu. İyi ki de tanışmışız. Joker'i yanımızda tatile götüremediğimizde kimselere emanet edemeyip birkaç tatilden vazgeçmişliğimiz vardır. Ya da onu da götürebileceğimiz kısıtlı yerlere gi..
YASEMİN TÜRKER
Lokum
Mutlu Köpek Oteli’yle tanışmadan önce tatile gitmek bizim için sorundu. Çünkü minik kızımız Lokum’u hiç kimseye emanet edemiyorduk. Birkaç yere baktık ama Lokum’u oralara iç rahatlığıy..
Ayça Erdem
Misha
7 sene önce hayatımı daha anlamlı hale getiren bir melekle tanıştım. Adı Misha... Ve ilk 3 sene boyunca ne zaman tatil planı yapsam hep bir bahane bulup tatili iptal ediyordum. Çünkü ben tatildeyken Misha'nın bü..
Ayşegül GRANDJEAN 
Milou
Eğitmenimiz Ahmet Okay sayesinde 2010 yılında kızımız 6 aylıkken tanıştık Hacer ablamızla. Çok şey öğrendik, kızımızı tanımamıza çok yardımları oldu. Doğru veterinerle sayesinde tanıştık. Kızımızı Hamilelik döneminde b..
SİNEM HATİPOĞLU
Ateş
Ateş’im bu yaz sanırım benden daha güzel bir tatil yaptı :) Oğlum doya doya eğlenerek, yüzerek, koşarak; bende son derece içim rahat tatilimizi geçirdik. Mutlu köpek oteline ve çalışanlarına gösterdik..
BİNNUR HATTAT
Dolar
Öncelikle böyle güzel bir yer açtığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Otelinizi bir arkadaşım vasıtasıyla öğrendim, bildiğiniz gibi köpeğim Dolar da 2013 yılından bu yana sizlere misafir oluyor. K&oum..
MİTHAT BAŞOĞLU
Ginger
Mutlu Köpek Oteli'ne önce keşfe gittik, Çocuğunu okula yollayacak veli ifadesiyle bir sürü soru sorup, bir kaç saat gözlem(!) yapıp, bahçede kahvelerimizi keyifle içtik, ertesi gün kızımız Ginger..
Eser Başaran
Kırpık
Kırpık'ı sahiplendikten sonra en büyük sorunumuz tatile giderken onu nereye bırakacağımızdı. Hacer Hanım'la tanıştıktan sonra bunu bir daha hiç düşünmedik. Kırpık Mutlu Köpek Otelinde her defasında çok eğlendi ..
BAHAR BİNZET
Merlin
Küçük oğlumuz Merlin'i otelinize gönderdiğimizden beri O’ da biz de vazgeçemiyoruz. Merlin otelinize gideceğini yemek kutusunu elimize aldığımızda anlayıp, sevinçten çıldırıyor, sizleri ve araba..
 Özge Kükrekol
Köpük
Canımdan bir parça benim Köpük'üm. Bembeyaz tüyleri, o yaramaz siyah gözleri ve burnu ile o benim ilk göz ağrım. İnsan canından bir parçayı istediği her yere götürememenin acısını ancak bir hayv..
TUĞÇE TUNCAY
Lokum
Kızımız Lokum’dan ilk ayrılışımızdı. Çok endişeliydik. Nasıl tepki vereceğini merak ediyorduk.2 gün sonra eve döndüğü zaman o kadar mutluydu ki. Teşekkürler Hacer Hanım. Resimlerle bizi rahatlattığınız ve kızımıza bu ka..
DOBRİNKA CİDROF
Sofi
Prensesimiz Sofi yıllardır tatillerini Hacer Ablasının sarayında geçirmekte.  Kendisinin oraya ne kadar bayıldığını evden almaya geldiklerinde arkasına bile bakmadan arabaya zıplayıp, ulaşım için kullanılan kafese daldığında anladım ilk.&..
Cevat Satır
Layka
Mutlu Köpek Oteli, kızımız Layka'yı gözümüz arkada kalmadan gönül rahatlığıyla teslim edebildiğimiz tek yer. Çalışan herkes gerçekten köpek seven kişiler, ortam çok ferah temiz, gösterilen &ou..
Ceyda Acundatek
Cesy
Cesy’imiz 30 Ağustos 2010 doğumlu şeker bir dişi labrador. Herkesin olduğu gibi bizim kızımız da bizim için çok kıymetli :) Hacer ablamızla daha 5 aylıkken tanıştık :) Kızımızı tatillerde hatta aklımıza estiğinde emin ellere bı..
İDİL GÖNEN
Spartacus
Mutlu Köpek Oteli … Adeta kurtarıcı… Hacer Hanım’ı 1.5 yıldır tanıyorum. İşini severek yapıyor, tüm yavrularla ayrı ayrı itina ile ilgileniyor. 2 yaşında Pug cinsi köpeğimi arkadaşımın tavsiyesi üzerine Mutlu Köp..
Fatma Akpınar
Buddy
Oğlum 3 yaşını doldurmak üzere. Yoğun çalışan bir annesi olması nedeni ile sadece sitenin pet alanında tanıştığı arkadaşları dışında enerjisini atabileceği bir alanın yokluğu en büyük derdimdi iki yıl öncesine kadar. Bizim Hacer a..
HÜLYA TUNÇLUDEMİR
Sofi, Teddy, Betty
Bu cüceler hayatıma girdiğinden beri Mutlu Köpek Oteli ikinci evimiz. 3 yıldır gerek tatillerde gerekse sadece koştursunlar, eğlensinler, arkadaşlarıyla oynasınlar diye sık sık yolluyoruz. Sayenizde birçok arkadaş edindiler. Evin içi..
Zeynep Oral
Dudu
Çok sevgili mutlu köpek oteli... Canımızdan çok sevdiğimiz patili dostlarımızı, ailemizin kıymetlileri çocuklarımızı gözümüz arkada kalmadan emanet edebileceğimiz böyle harika bir yeri bize sunduğunuz i&cce..
ÇİĞDEM UYGUR
Black ve Jack
2 sene önce Mutlu Köpek Oteli'ni veterinerim tavsiye etti. “Çok titizsiniz ama Hacer hanımın orayı bir görün” dedi. Köpeklerim küçük olduğundan ve büyük köpeklerin de olacağını ..
ASLI MEMECAN & KERİM GAZİOĞLU
Sony
Bir aile bireyimiz olan Shiba Inu'muz Sony'i daha 1 yaşından küçükken diğer köpekler ile sosyalleşmesi ve bizden ayrı kalma korkusunun oluşmaması için Mutlu Köpek Oteli yolculuğumuza koyulduk. İl..
Esra Erdem
Gypsi
Gypsi ile beraberliğimiz mayıs ayında dokuzuncu yılına girecek. Bu zaman zarfında Gypsi takribi 3 defa değişik yerlere pansiyona gitti, ancak maalesef ki hepsinden bir problem ile döndü.(hastalık, travma gibi) 2012 yılında Mutlu Köp..
Antonia García
Lucky
Mutlu Köpek Oteli’ne çok çok teşekkür ediyoruz. Bizim canımız Lucky ailemiz için çok önemli. Artık memleketimize rahat gidebiliyoruz çünkü Lucky’mizi güvenli, sevgi dolu ..
SİMDEN ORAL
Kurabiye
'Köpeklere Fısıldayan Kadın'la tanışmadan önce kızımız Kurabiye'yi bırakmak zorunda kaldığımız sözde pansiyon/otelleri hatırlamak bile istemiyorum. Beş-altı yıl önceydi sanırım. Normalde mutlu, kaygısız ve çok uyumlu b..
Burcu Ocak
Bozo
Mutlu Köpek Oteli ve Hacer Hanım ile Bozo yavru iken tanıştık. O gün bu gündür müdavimi olduk. Bozo otele hiç gitmeden önce, kendine güvensiz, diğer hayvanlara karşı agresif, nasıl dostluk kuracağını bilmeyen bir k&..
PINAR ŞAHİNKAYA
Lokum
Ben Lokum’un annesiyim. O benim doğurmadığım bir tanecik oğlum. Yıllarca birbirimizden hiç ayrılmadık. Taa ki Mutlu Köpek Oteli ve Hacer hanım ile tanışana kadar. İlk seferden sonra gönül rahatlığıyla Lokum’u Mutlu Köp..