Biz Kimiz

Biz Kimiz

Evinizde evcil bir hayvanınız varsa en büyük probleminiz tatil dönemleri olur. Türkiye’de “kennel” olarak adlandırılan, elli-altmış-yüz köpek kapasiteli çiftliklerden bolca bulunmasına rağmen, özgürce koşup oynayabilecekleri büyük ve güvenli bahçeler, onlara ev konforu verecek hijyen oteller ne yazık ki yok. Birbirinden farklı kedi ve köpekle bir arada olmak, onlarla oyun oynamak, eğitimlerine katkıda bulunmak bizim için eşsiz bir duygu.

Mutlu Köpek Oteli'nin diğer pansiyonlardan farkı ne?  Butik otel olarak hizmet veriyoruz. Boyutlara göre birbiri ile oyun oynayabilecek köpekler için ayrı ayrı oyun alanlarımız var. Alanımız çok büyük olmasına rağmen sadece yirmi köpeğe hizmet veriyoruz. Şehir merkezine yakın, ormanın kıyısında, şehrin gürültüsünden uzak, kuşların cıvıltısını dinlediğimiz sakin bir yerdeyiz. Köpekler günün neredeyse tamamını dışarıda bizimle ve birbirleri ile oyun oynayarak geçiriyor.

Amacımız, köpeğinizin yeni arkadaşlar edinerek sosyalleşmesi, siz tatil yaparken onların da sahiplerini düşünmeden bol bol eğlenmesidir. Yaz dönemi için yüzme havuzu, kış dönemi için de ayrıca kapalı ve ısıtmalı oyun alanlarımız da var. Dilerseniz servisimizle köpeğinizi evden de alabiliriz.

Hijyen bizim için çok önemli. Evimiz kadar temiz ve bakımlı bir ortamı onlara sunarak, misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Facebook ve instagram sayfamızda otelimizde kalan konuklarımızın fotoğraf ve videolarını yayınlıyoruz. Böylece hayvan sahipleri tatil yaparken, bizimle birlikte kalan minik dostlarının ne kadar eğlendiğini ve mutlu olduğunu görebiliyor.

Mutlu Köpek Oteli, Türk Patent Enstitüsü tarafından Hacer Gani adına 09.02.2012 tarihinden itibaren tescil edilmiş bir markadır. Maalesef piyasada adımızı, markamızı hatta sosyal medyada şahsi fotoğraflarımızı dahi kullanmak suretiyle kişileri yanıltmaya yönelik hizmet veren oteller bulunmaktadır. Lütfen dikkatli olunuz!!!