Spartacus

İDİL GÖNEN
Spartacus

Mutlu Köpek Oteli … Adeta kurtarıcı… Hacer Hanım’ı 1.5 yıldır tanıyorum. İşini severek yapıyor, tüm yavrularla ayrı ayrı itina ile ilgileniyor. 2 yaşında Pug cinsi köpeğimi arkadaşımın tavsiyesi üzerine Mutlu Köpek Oteline getirdim. İlk önce tedirgin olmadım değil… Çevremde gördüğüm ve duyduğum ‘’köpek oteli’’ adı altında olan ancak köpeklere eziyet çektirilen yerlerden dolayı açıkçası biraz kaygılıydım. Her ne kadar arkadaşımın ‘’çok güzel serbestçe dolaşıyorlar minikler, bütün gün oyun oynuyorlar. Yemekleri düzenli veriliyor, inanmazsın uyku düzenleri bile var.’’ Demesine aldırış etmedim. Avukat kimliğimle araştırmalar yaptım. Hep iyi duyumlar aldığım bu köpek cenneti gerçekten adını hak eden bir yer. Spartacus’u ayda 1 kez mutlaka yollamaya çalışıyorum çünkü küçük ırk ve sürekli evde olduğundan deliriyor miniğim, dolayısıyla enerjisini atması gerekiyor. Onu her yolladığımda veya kendim götürüp bıraktığımda, normalde benim yanımdan ayrılmayan yavru, oraya geldiği an çılgın bir mutluluk yaşıyor.

Otele girdiği andan itibaren iyi bakılacağını adım kadar iyi biliyorum. Dolayısıyla gerek iş seyahatlerim gerek tatillerimi gönül rahatlığıyla yapıyorum ve bu benim için de harika bir şey. Aklınız arkada kalmadan rahatça istediğiniz yere gidebilirsiniz tek yapmanız gereken mamasını hazırlamak ve miniğinizi almalarını beklemek...

Ayrıca sürekli Hacer Hanım’a pimpirikli biri olduğumdan Spartacus’u sorup video istiyorum. Henüz kendisini delirtemedim. Uzun bir tatile gitsem herhâlde özlemekten her saniye napıyor diye sorup facetime yapacağım. Uzun lafın kısası benim kadar köpeğinizin güvenliğini, sağlığını, konforunu düşünüyorsanız gözünüz kapalı yollayın.